Schola im. św. Faustyny Kowalskiej

Schola działa w parafii od 2016 roku. Skupia dziewczynki w wieku od 8 roku życia.
Schola śpiewa podczas Mszy Świętych o godz. 1000 w II i IV niedzielę miesiąca.
Spotkania Scholi prowadzą Angelika Rakowska i Beata Roguska. Grupa spotyka się raz w tygodniu w sobotę, w godzinach 1030 – 1200. Podczas prób uczymy się śpiewu, poznajemy nowe piosenki, a także pogłębiamy nasze życie religijne. Chętne osoby uczą się gry na gitarze.
6 stycznia 2022 roku razem z grupą ministrantów i lektorów wystawiliśmy parafialne Jasełka.
24 kwietnia 2022r. Schola przygotowała koncert z okazji Święta Miłosierdzia Bożego.
Raz w roku, we wrześniu, nasza grupa wyjeżdża na 2 dni do Loretto. Tam, oprócz śpiewu i integracji, modlimy się i zgłębiamy naszą wiarę.
Niektóre osoby ze Scholi posługują śpiewem podczas Mszy Świętych  śpiewając psalm i aklamację. Kilka kolejnych osób przygotowuje się do roli kantora.
W ciągu ostatnich lat wielokrotnie uczestniczyliśmy w warsztatach muzycznych prowadzonych przez grupę Mocni w Duchu w Łodzi.
W ciągu kilku lat naszej działalności organizowaliśmy dla naszej grupy warsztaty plastyczne, na których uczyliśmy się robienia palm wielkanocnych, stroików bożonarodzeniowych, malowania na tkaninach, decoupage, szydełkowania, robiliśmy różańce z koralików, jajka wielkanocne ze wstążek.
Staramy się służyć jak najlepiej naszej parafii.